ВИГІДНІ ІНВЕСТИЦІЇ

Купівля житла в Грузії - одна з останніх тенденцій на ринку нерухомості.

Іноземні інвестори з кожним роком виявляють все більший інтерес до нерухомості Грузії. Придбати нерухомість тут значно простіше, ніж у багатьох інших країнах. Місцеві закони вільно дозволяють іноземним громадянам купувати будь-яку нерухомість в приватну власність. Інвестиції повністю захищені чинним законодавством. Гарантією надійності та збереження вкладених коштів є оформлення нерухомості у власність інвестора. За рівнем індексу економічної свободи Грузія займає 5-е місце серед 185 країн світу. Дійсно, складно знайти більш вигідні і комфортні умови для покупки нерухомості в курортному регіоні.

Оперативно та безкоштовно

Сама схема купівлі нерухомості в Грузії вигідно відрізняється від купівлі нерухомості не тільки в Україні, а й у інших зарубіжних країнах.
Повна відсутність бюрократії, черг та корупції, відсутність податків та зборів з власників нерухомості – це далеко не повний перелік переваг придбання нерухомості в Грузії.

Жодних додаткових витрат

Не потрібно платити ПДВ, покупець також не оплачує обов'язкове страхування власності при укладенні договору купівлі-продажу. Не стягується нотаріальний збір і не оплачується юридичний гонорар. На відміну від багатьох європейських країн, де щорічний податок на володіння нерухомістю становить 1-10% від заявленої вартості, і де відсоткова ставка зростає з кожним роком, в Грузії немає податку на нерухомість.
Для порівняння – податки на нерухомість в Грузії та деяких інших країнах:

Країна Обов’язкові щорічні податки Податок на купівлю нерухомості
Грузія 0% 0%
Болгарія Податок на нерухомість – 0,2%; - податок на вивезення побутового сміття; 2%
Іспанія Податок на нерухомість – 0,4-1,1%; 7%
Туреччина Податок на нерухомість – 0,2%; 4%
Чорногорія Податок на нерухомість – 0,1- 1%; 3%

Таким чином, купуючи квартиру, скажімо, в Іспанії, вартістю $70000, Ви додатково сплачуєте податок у розмірі $4900, а також щорічно - $300-700. І це не беручи до уваги значно складніший, триваліший (від 20 до 40 днів) та дорожчий процес реєстрації власності. У Грузії Ви не сплачуєте жодних податків, сам процес реєстрації займає не більше години, не вимагає особистої присутності, і коштує від 40 дол. за послуги державного Реєстру.

Вигідне капіталовкладення

Оскільки ціни на нерухомість в Грузії щорічно збільшуються на 15-30%, придбання житла тут стане ідеальним капіталовкладенням. У будь-який момент нерухомість можна перепродати або здати її в оренду. Тож не дивно, що згідно з рейтингом Світового банку та Міжнародної фінансової корпорації IFC, Грузія займає 1 місце по реєстрації власності.