Громадяни та юридичні особи з будь-якої країни можуть придбати і оформити у власність нерухомість в Грузії. Фізичні особи після придбання нерухомості можуть отримати посвідку на постійне проживання в спрощеному порядку.

Відповідно до чинного законодавства в Грузії, громадяни України можуть перебувати на території Грузії протягом року без необхідності перетину кордону. При купівлі нерухомості, процедура отримання посвідки на постійне проживання та громадянства – максимально спрощена.

Для укладання договору необхідний лише закордонний паспорт. З закордонного паспорта в договір купівлі-продажу вносяться наступні дані: номер паспорта, ім'я, прізвище, громадянство, місце проживання покупця. Ксерокопія закордонного паспорта скріплюється з договором купівлі-продажу і служить в якості додатку до договору.
Договір купівлі-продажу оформляється в трьох примірниках (для покупця, продавця та Держ.реєстру) на двох мовах - грузинській (державній) і мовою покупця.
Для покупки нерухомості через довірену особу необхідна нотаріально завірена довіреність в оригіналі і копія закордонного паспорта довірителя.

Угода реєструється в Публічному реєстрі Грузії (Будинку Юстиції). Більш надійного гаранта знайти складно. Черги і корупція відсутні, всі процеси оформлення відкриті і максимально прості. Витяг з Реєстру прав власності на нерухоме майно можна подивитися і роздрукувати на офіційному сайті Публічного Реєстру Грузії . Виписка має свій унікальний штрих-код міжнародного стандарту, і не вимагає засвідчення. З більш детальною інформацією можна ознайомитися на офіційному сайті Будинку Юстиції Нерухомість по укладенні угоди реєструється на покупця, як на власника. При укладанні попереднього договору купівлі-продажу в новобудові, квартира реєструється в Публічному реєстрі на покупця, як на майбутнього власника, до виконання сторонами умов попереднього договору (до повної оплати з боку покупця, і до завершення будівництва і здачі в експлуатацію з боку продавця-компанії ).

Оформлення права власності в Грузії займає не більше одного робочого дня (зазвичай – не більше години), а з документів Вам знадобиться лише посвідчення особи або міжнародний паспорт.

Особиста присутність покупця в даному випадку не є обов'язковою. Нерухомість може бути придбана через довірену особу.
Для цього необхідно надіслати поштою довіреній особі в Грузії нотаріально завірене доручення і копію паспорта довірителя, а також надати контактний номер телефону та e-mail нотаріуса, який завірив довіреність.
При реєстрації співробітники Публічного реєстру повинні мати можливість зв'язатися з нотаріусом для додаткового підтвердження автентичності документа. Є також можливість укладення договору онлайн.

Так, це можливо. Немає ніяких обмежень ні з боку будівельних компаній ні з боку держави. Розстрочка діє за встановленими компанією правилами, як на громадян Грузії, так і на громадян інших держав.
Переважна більшість забудовників пропонують миттєву безвідсоткову розстрочку в спрощеному порядку за один день. Ви можете перевірити наявність розстрочки в описі об'єктів (посилання на каталог нерухомості) або уточнити, зателефонувавши нам (Контакти) .
Як правило, розстрочка діє до закінчення будівництва або до здачі в експлуатацію.
Початковий внесок становить - від 20% до 50%.
Є можливість придбання нерухомості і без початкового внеску.
При покупці квартири в розстрочку термін дії закордонного паспорта повинен відповідати терміну розстрочки.

Так. Кредит надається на основі посвідчення особи. Вам не потрібно підтверджувати свої доходи і збирати цілий пакет довідок і документів. Середній річний відсоток по кредиту - 9%.
Термін погашення кредиту - до 3 років.
Кредитує грузинський банк TBC

Оплата відбувається будь-яким зручним способом (готівковий чи безготівковий розрахунок) Найпоширенішим способом є банківський платіж на розрахунковий рахунок компанії забудовника на підставі Договору купівлі продажу після підписання цього договору.
Реквізити забудовника вказані в договорі.
Терміни оплати узгоджуються з покупцем і фіксуються в договорі.
Графік наступних платежів - індивідуальний, узгоджується з покупцем і фіксується в договорі купівлі-продажу.
Якщо Ви з якихось причин не можете перерахувати оплату забудовнику банківським перерахуванням, то можна відправити приватний грошовий переказ (такий, як Western Union або Contact) на ім'я довіреної особи, яка перебуває в Грузії (якщо така є). Після отримання переказу Ваше довірена особа зможе занести отриману суми на розрахунковий рахунок компанії-забудовника, вказавши в графі "Призначенні платежу" деталі Вашого договору купівлі-продажу (ім'я, прізвище покупця, номер і дату оформлення договору, площа квартири і адреса).

Електроенергія 1 кВт / год 0.22 ларі (~ $ 0.10)
Вода 1 куб. м 0.52 ларі (~ $ 0.25)
Газ 1 куб. м 0.54 ларі (~ $ 0.25)
Сміття 1 чол / міс 1.30 ларі (~ $ 0.78)
Телефон абон / міс 5 ларі (~ $ 2.60)
Інтернет 10 Mб /с 26 ларі (~ $ 12)

Ви можете довірити ремонт компанії-забудовнику, у якого Ви придбали нерухомість, або ж одній з численних фірм, які займаються ремонтом та дизайном приміщень. Більшість будівельних компаній пропонують ремонт за планом і дизайном покупця. Середня ціна ремонту по місту становить приблизно $ 200 USD за 1 кв.м
Нижче наведені орієнтовні розцінки на основні види ремонтних робіт:
Бетонна стяжка підлоги (1 кв.м) 7 ларі (~ $ 4 USD)
Штукатурка (1 кв.м) 7 ларі (~ $ 4 USD)
Кладка бетонних блоків (1 штука) 0.6 ларі (~ $ 0.35 USD)
Електропроводка (точка) з установкою ел.приладів 16 ларі (~ $ 9.5 USD)
Сантехніка (точка) з установкою приладів 50 ларі (~ $ 30 USD)
Укладання кахлю (1 кв.м) 18-20 ларі (~ $ 11-12 USD)
Укладання ламінату (1 кв.м) 6 ларі (~ $ 3.5 USD)
Стеля, гіпсокартон (1 кв.м) 6 ларі (~ $ 3.5 USD)
Стіни, гіпсокартон, подвійні (1 кв.м) 10 ларі (~ $ 6.0 USD)
Стіни, гіпсокартон, подвійні двошарові (1 кв.м) 12 ларі (~ $ 7.0 USD)

Обидва поняття відносяться до стану приміщення на момент здачі в експлуатацію.
Білий каркас має на увазі приміщення з готовими внутрішніми роботами (стяжка, штукатурка), Металопластмасові вікна, металеві вхідні двері, внутрішні перегородки за Вашим проектом, електропроводка. Деякі будівельні компанії також включають в «білий каркас» проведені труби центрального опалення, телефонну лінію, кабельне телебачення і інтернет. Переваги: купуючи білий каркас, ви економите час і сили, які йдуть на чорну роботу.

Чорний каркас передбачає відсутність внутрішньої обробки. Вбудовані металопластикові вікна, вхідні двері, підведені до вхідних дверей приміщення комунікації. Переваги: нижча ціна, планування і обробка приміщення буде зроблена за Вашим смаком.