Як заробляти на нерухомості в Грузії?

Через несприятливу економічну ситуацію в Україні та девальвацію гривні ліквідність української нерухомості знизилась. Її важче продати, а оренда не приносить бажаного прибутку.

Інвестуючи в нерухомість за кордоном ви можете розподілити свої активи і підвищити їх стійкість до ризиків.

Вартість нерухомості в Грузії на рівні чи нижча, ніж у великих містах України, а якість та прогнозований пасивний прибуток – навпаки, вища. Окупність складає 15 - 25 % річних, тобто за 4 – 8 років ви повністю повертаєте свої інвестиції.

Можемо виділити три основних способи заробітку на нерухомості в Грузії:


Купівля апартаментів на стадії будівництва з метою подальшого перепродажу.

На ранніх стадіях будівництва ціна за квадратний метр значно нижча, ніж в комплексі, що вже зданий в експлуатацію. В середньому ціна на момент завершення будівництва зростає майже вдвічі. Це вигідні інвестиції, які принесуть Вам гарний прибуток. Ми працюємо лише з надійними забудовниками і надаємо гарантії, що будівництво буде завершено в задекларований термін.

На момент закінчення будівництва житлові та комерційні площі реалізуються на 85-90%, фактично, на момент завершення будівництва, всі площі продаються. Ці фактори свідчать про високий ступінь ліквідності нерухомості.

Здача власних апартаментів в оренду

Давайте порахуємо.
Ціна квартири, скажімо, $45 000.
Кількість сезонних місяців – 5 (з травня по вересень включно)
Мінімальна завантаженість в місяць – 15 днів.
Середня вартість оренди такої квартири - $70.
Отож, 5*15*75 = $ 5625.
І це навіть не враховуючи, що в 1,5 годинах їзди в Батумі відкритий новий гірськолижний курорт Годердзі, тому зимові місяці можна також зараховувати до курортних. А між курортними сезонами таку квартиру можна здавати від $450 на місяць.
Важливий факт, який треба враховувати – вартість нерухомості в Грузії з кожним роком росте.
Аналіз ринку нерухомості та прогнози аналітиків ринку показують щорічне зростання цін на житло на 10-15 %.

Ви можете здавати в аренду Ваші апартаменти самостійно, а можете довірити це питання компанії - забудовнику.
Команда з обслуговування орендованих приміщень візьме на себе всі адміністративні, юридичні, бухгалтерські турботи, а також прибирання, підтримання апартаментів у привабливому стані, догляд за квартирою за Вашої відсутності, своєчасну оплату комунальних послуг. Крім того, Ви матимете цілодобову інформаційну підтримку та спеціально створену он-лайн систему контролю. Ваші апартаменти можуть здаватись в оренду подобово або на тривалий термін. Вам не потрібно перейматись рекламуванням квартири в інтернеті, підбором орендаторів, контролем вчасного надходження коштів – довірте це фахівцям!

Придбання та здача в оренду комерційних площ

Середній та малий бізнес в Батумі розвивається інтенсивно, і цьому сприяють багато факторів: дружнє та стабільне бізнес середовище, стратегічне географічне та логістичне розташування, проста податкова та законодавча бази, програми підтримки бізнесу, вигідні торгові режими з Туреччиною, ЄС та США. Додайте до цього відсутність бюрократії та корупції, комфортні умови для життя, і, можливо, ви також схочете розпочати в Грузії свій бізнес? В будь-якому разі, комерційні площі користуються високим попитом. За оцінками експертів ринку нерухомості, придбання комерційної площі з метою подальшої здачі її в оренду – один з найвигідніших та найнадійніших варіантів інвестування та отримання постійного пасивного прибутку.

Відпочинок на морському узбережжі та гірськолижних курортах

Маючи квартиру в Батумі, ви можете використовувати її не лише з метою заробітку, а й в особистих цілях.

Відпочивати у власних апартаментах за кордоном це приємно і престижно. У всіх сучасних комплексах передбачена інфраструктура (фітнес зал, басейн, кафе, ресторани, майданчики для занять спортом і т.д.).

Відеоспостереження та цілодобова охорона – запорука безпечного відпочинку. Крім того, ви ще й економите на житлі під час від відпочинку, а це в середньому $1000 за два тижні.

Що ж стосується отримання права на постійне проживання, то при купівлі нерухомості в Грузії на суму від $35 000 нерезидент гарантовано протягом дня може оформити права на постійне проживання для себе та членів своєї родини , хоча великої необхідності в цьому немає, адже між Грузією і Україною діє безвізовий режим і громадяни України мають право перебувати на території Грузії протягом року без необхідності перетинати кордон.


Про інші переваги Грузії читайте тут

Ми підберемо персонально для Вас найвигідніший варіант інвестицій!