Комерційні площі
Ціна від $1500
Завершення будівництва листопад 2017
Площа від 70 кв. м до 230 кв. м
Поверхів 2
Тип ремонту чорний каркас
Адресa Батумі, вул. Зубалашвілі № 37

Опис

Будівельна компанія DS Group пропонує комерційні площі – на першому та другому поверхах житлового комплекс в районі старого міста Батумі по вулиці Зубалашвілі.

Центр Старого міста Батумі – ідеальне місце з точки зору інвестицій в комерційну нерухомість. Якщо Ви плануєте здавати комерційну площу в оренду, в цьому районі міста на неї буде високий попит, і, відповідно, висока вартість оренди, що забезпечить Вам стабільний високий дохід та швидке повернення інвестицій.


Умови внутрішньої розстрочки:

  • річна процентна ставка - 0%
  • перший внесок - 0%
  • термін розстрочки - 36 місяців
  • знижка при повній оплаті одразу
  • індивідуальний графік оплати - щомісяця або щоквартально

Про забудовника

Компанія DS GROUP заснована в 2012 році. Це багатопрофільна компанія, яка крім будівельної і девелоперської діяльності об'єднує й інші напрямки. Компанія вже завоювала гідне місце на ринку нерухомості Грузії. DS GROUP наразі реалізовує різні будівельні проекти в Батумі, а в найближчому майбутньому запланований старт нових масштабних проектів і в інших містах Грузії.

Компанія DS GROUP має власне виробництво будівельних матеріалів, що позитивно позначається на якості робіт, терміні виконання, кінцевій вартості продукту. Пріоритетом для компанії є якість, екологічно чисті матеріали, сучасна архітектура, реальні ціни, комфорт і безпека. Всі проекти компанії інвестується власним капіталом. DS GROUP - один з кращих забудовників Аджарії. Кожен проект є якісним зразком як будівництва, так і облаштування прибудинкової території.

Місцезнаходження на карті