Комерційні площі в центрі Батумі
Ціна від $1400
Завершення будівництва листопад 2017
Площа від 39 кв. м до 370 кв. м
Поверхів 3
Тип ремонту чорний каркас
Адресa Батумі, вул. Чавчавадзе № 5

Опис

Комерційні площі на перших трьох поверхах житлового мікрорайону у самому серці міста по вулиці Чавчавадзе. Вулиця Чавчавадзе – торгова та комерційна артерія міста. Банки та супермаркети, аптеки та магазини побутової техніки, салони краси, туристичні фірми – всі прагнуть мати офіс/представництво/магазин тощо по цій вулиці. Максимально вдале та прибуткове місце як для власного бізнесу, так і для здачі комерційної площі в оренду. Гарантований високий стабільний дохід та швидке повернення інвестицій!


Умови внутрішньої розстрочки:

  • річна процентна ставка - 0%
  • перший внесок - 0%
  • термін розстрочки - 36 місяців
  • знижка при повній оплаті одразу
  • індивідуальний графік оплати - щомісяця або щоквартально

Про забудовника

Компанія DS GROUP заснована в 2012 році. Це багатопрофільна компанія, яка крім будівельної і девелоперської діяльності об'єднує й інші напрямки. Компанія вже завоювала гідне місце на ринку нерухомості Грузії. DS GROUP наразі реалізовує різні будівельні проекти в Батумі, а в найближчому майбутньому запланований старт нових масштабних проектів і в інших містах Грузії.

Компанія DS GROUP має власне виробництво будівельних матеріалів, що позитивно позначається на якості робіт, терміні виконання, кінцевій вартості продукту. Пріоритетом для компанії є якість, екологічно чисті матеріали, сучасна архітектура, реальні ціни, комфорт і безпека. Всі проекти компанії інвестується власним капіталом. DS GROUP - один з кращих забудовників Аджарії. Кожен проект є якісним зразком як будівництва, так і облаштування прибудинкової території.

Місцезнаходження на карті