Апарт-готель на першій береговій лінії
Ціна від $550
Завершення будівництва липень 2017
Площа від 32 кв.м
Поверхів 24
Тип ремонту Чорний каркас
Адресa Батумі, вул. Леха і Марії Качинських

Опис


Житловий комплекс АISI розташований в новій частині Батумі, в районі Нового Бульвару, в 150 метрах від моря.

Комплекс складається з 2 блоків - А та Б. Будівництво А блоку буде завершене влітку (липень-серпень) 2017 року, Б блоку - в грудні 2017 року.

Кількість поверхів будинків: А блок - 24 поверхи, Б блок - 26 поверхів.

На першому поверсі будівель розташовані комерційні площі, з другого поверху - житлові квартири.

Інфраструктура і сервіс в комплексі: басейн, маркет, консьєрж сервіс, охорона, санітарне обслуговування (прибирання під'їздів, винесення сміття і ін.), адміністрування квартир, охорона, відеоспостереження в під'їздах і ін.

Площа квартир від 32 кв.м до 74,7 кв.м.

Вартість квартир - від 550 $ / кв.м в залежності від виду з вікна (море чи гори) та поверху. Діє безвідсоткова розстрочка (в т.ч. для нерезидентів) терміном до 12 місяців. Початковий внесок - 30% (від загальної вартості).

Стан квартир на момент продажу - чорний каркас.

Всі квартири з балконами і прекрасним видом на море, гори, місто і бульвар.

Прибуток для власника

Під час Вашої відсутності, за бажанням, Ваша квартира може здаватися в оренду, що принесе Вам додатковий дохід. За всіма процесами власники можуть стежити в спеціально створеної онлайн-системі, і здійснювати повний контроль. Відпочивайте на море самі, а також здавайте апартаменти в оренду і заробляйте!

Про забудовника

Будівельно-девелоперська компанія «Arfi Group» була заснована в 2014 році. Діяльність компанії полягає в наступному: пошук і придбання цікавих з точки зору інвестиційної привабливості ділянок під будівництво, розробка економічно ефективного проекту, маркетинговий аналіз перспектив забудови, отримання дозволів на його реалізацію від органів влади, розробка техніко-економічного обґрунтування, створення бізнес-плану і ефективної програми фінансування, контроль, просування об'єкту і його реалізація за доступними цінами, юридичний супровід при реалізації об'єктів нерухомості, післяпродажне обслуговування (ремонт і адміністрування побудованих об'єктів).
На ринку нерухомості «Arfi Group» виділяється завдяки поєднанню доступних цін і високої якості. При розробці і здійсненні проектів компанія співпрацює з кращими архітекторами Грузії

Місцезнаходження на карті