ПРО ГРУЗІЮ

Маленька, затишна і мальовнича Грузія назавжди залишається в серцях тих, хто хоч раз побував у цій сонячній, гостинній та колоритній країні. Неповторна архітектура і енергетика древніх храмів, краса дикої природи, унікальний колорит сучасних споруд, а також весела вдача і гостинність грузинів не залишають шансів не закохатися в цю країну.

Не можемо не згадати про ще одну важливу перевагу Грузії. За кримінальним індексом 118 країн світу Грузія зайняла 3 місце на підставі даних за першу половину 2016 року. У списку найбільш безпечних країн Грузію випереджають тільки Сінгапур і Південна Корея. Слід зазначити, що в 2015 році Грузія зайняла в цьому списку шосте місце і піднялася ще на три пункти після того, як кримінальний індекс першої половини 2016 року склав всього 19,26%, а рівень безпеки - 80,74%.

Протягом останніх 10 років Грузія зробила величезний крок назустріч європейським цінностям. Країна активно розвивається, і в першу чергу це стосується будівництва і туризму.
Грузинам вдалося зламати фундамент застарілої радянської корупції і притягнути в свою економіку західні інвестиції - і це вже доконаний факт. Чого тільки варті вкладення американського мільярдера Дональда Трампа в проекти в Тбілісі і Батумі, які оцінюються в 300 мільйонів доларів. З огляду на дорожнечу закордонної нерухомості, а також високі податки, наші співвітчизники надають перевагу купівлі нерухомість саме тут. За останніми статистичними даними грузинських забудовників, від 40% до 60% квартир в курортних регіонах, зокрема Батумі купують саме українці.

Попри те, що Грузія компактна і не велика за територією країна, годі перелічити усі її історичні пам’ятки, туристичні маршрути та місця, які не можливо не відвідати.Водоспади та унікальні мінеральні джерела, наскельні міста, печери зі слідами динозаврів та краєвиди, від яких перехоплює подих… Гори, гори і ще раз гори… Середньовічні башти, кришталеві річки та озера, морське узбережжя, столітні евкаліпти та мандаринові сади… Цей перелік безкінечний, саме тому усі, хто хоч раз відвідав Грузію, неодмінно повертаються сюди знову і знову. Про подорожі на будь-який смак та унікальні туристичні можливості кожного з регіонів Грузії дивіться на офіційному порталі Агенції туризму Грузії