БАТУМІ

Батумі – найкрасивіше місто Чорноморського узбережжя. За короткий час місто перетворилося в туристичний центр регіону.
Тільки в Батумі одночасно побудували і будують свої кращі готелі найвідоміші готельєри світу: Sheraton, Hilton, Marriott, Radisson, Kempinski, Four Seasons, Holiday Inn, Trump Tower і інші.
Спостерігається активне зростання цін на нерухомість в Батумі на тлі рецесії в Болгарії, Чорногорії, Туреччині, Хорватії, Іспанії.
Батумі - центр грального бізнесу регіону, в місті працює кілька десятків казино, це також забезпечує постійний (незалежно від сезону) потік туристів і, відповідно, попит на житло.
Тут поєднується хороший сервіс з привітною гостинністю і повністю відсутній мовний бар'єр.
Від Батумі до гір всього 30 км, до гірськолижних курортів - 60 км.

Завдяки сосновим і евкаліптовим насадженням, морському повітрю та унікальному лікувальному магнітному піску, в Батумі та околицях особливий мікроклімат, що сприяє оздоровленню і дітей і дорослих.

Щороку в Батумі проводиться безліч конгресів, музичних та кіно фестивалів, концертів, культурних заходів. Музичним виконавцям світового рівня полюбилися грузинські майданчики та зали, а особливо суперсучасний концертний хол в 30 км від Батумі, відкриттю якого були приурочені концерти Крістіни Агілери та Scorpions влітку 2016 р. Крім того, в 2015-2016 роках з концертами Батумі відвідали Sting, the Prodigy, Океан Ельзи, Ms. Lauryn Hill, Macy Gray, Snoop Dog, Пласідо Домінго, Eros Ramazzotti, Хосе Каррерас, Роббі Вільямс, відомі вуличні театри Іспанії, Франції, України та багато інших колективів. Погодьтесь, це робить Батумі ще більш привабливим туристичним напрямком.

В останні роки сюди щороку прагнуть потрапити тисячі туристів з усього світу, в тому числі і з України. У 2015 році Батумі відвідало понад 3 млн туристів, кількість туристів щорічно зростає, збільшується потік туристів з Західної Європи.І це не дивно, адже тут на Вас чекає вражаюче красива набережна, оригінальна архітектура, найчистіші галькові пляжі, мінеральні джерела, мальовнича природа і безліч різноманітних розваг на будь-який смак та вік.

Щороку в місто вкладають чималі гроші, особливо в сферу будівництва. У цьому можна переконатися, дивлячись на нові будинки і міські споруди. За останні роки в Батумі побудовано десятки будинків преміум класу, а також безліч розважальних майданчиків. А якщо ще додати до цього розвинену туристичну інфраструктуру, а також тривалість купального сезону, не лишається сумнівів - нерухомість в Батумі це чудова інвестиція для тих, хто хоче купити житло в теплих краях біля моря.

Курортні міста Грузії стійкі до будь-яких криз, особливо якщо йдеться про Батумі. Він завжди буде головним курортом для всіх трьох республік Закавказзя, бо у Вірменії іншого моря немає зовсім, а азербайджанці через дорожнечу відпочинку у власній країні незмінно вибирають більш доступний відпочинок в Грузії.

Купівля апартаментів в Батумі - це відмінний вибір!

Ознайомтеся з нашими проектами ближче!

Більше про туризм та відпочинок в Батумі та околицях читайте на офіційному сайті Батумського туристичного інформаційного центру