БУДИНОК БІЛЯ П'ЯЦЦИ, м. Батумі
Ціна від $1500
Завершення будівництва лютий 2013
Площа від 23 кв. м
Поверхів 5
Тип ремонту Під ключ з ремонтом
Адресa м. Батумі, вул. Горгасалі, 15

Опис

Затишний п’ятиповерховий будинок побудований в Старому районі міста Батумі біля чудової площі П'яцца
Тільки в Старому місті сучасного Батумі можна повністю зануритися в старовинну атмосферу XIX століття. Багатьом будівлям цього району вже по півтора століття – кожна з них красива і цікава по-своєму. Доповнюють гармонійну картину затишні кафе і магазини, сквери та дитячі майданчики, музичні фонтани, храми, музеї та багато визначних місць.


Прибуток для власника

Під час Вашої відсутності, за бажанням, Ваша квартира може здаватись в оренду, що принесе Вам додатковий прибуток. За всіма процесами власники можуть стежити в спеціально створеній онлайн-системі і здійснювати повний контроль. Відпочивайте на морі самі, а також здавайте апартаменти в оренду та заробляйте

Про забудовника

ТОВ «МАРДІ ХАУС» веде активну діяльність в сфері будівництва житлової нерухомості і апарт-готелей в Батумі та Тбілісі. Марді Хаус має представництво в Росії, України та Ірані. В процесі будівництва компанія виконує весь комплекс необхідних робіт, починаючи з проектування майбутнього об'єкта і закінчуючи зведенням житлових комплексів і квартир «під ключ». Вчасна здача об'єктів, відповідальність і найвища якість виконаної роботи - ось ті параметри, які дозволили зайняти Марді Хаус лідируючі позиції на будівельно-девелоперському ринку. Марді Хаус гарантує терміни виконання робіт і здачі об'єкта в експлуатацію згідно офіційного договору. При будівництві використовуються тільки якісні будівельні матеріали і сучасна техніка.

Місцезнаходження на карті